Kargo Seçenekleri

Hafta içi saat 15:00'a kadar verilen siparişler aynı kargoya verilmektedir. 15:00'dan sonra verilen siparişler ertesi gün kargoya verilmektedir.

Pazar günü kargo teslimatlı verilen siparişler Pazartesi günü kargoya verilmektedir.

Kurye ile yapılan  teslimatlarda alıcıdan  kaynaklı teslim edilemeyen  (adres eksik yanlış olması veya alıcının adreste olmaması) siparişlerde, sipariş iptal edilerek ürün bedeli iade edilmektedir. Kurye bedeli iade edilmez.

Kargo ile yapılan  teslimatlarda alıcıdan  kaynaklı teslim edilemeyen  (adres eksik yanlış olması veya alıcının adreste olmaması) siparişlerde, sipariş iptal edilerek ürün ve kargo bedeli iade edilmez.

Yurtiçi Kargo Yurtiçi Kargo ile hafta içi her gün ve cumartesi saat 15:00'ye kadar aynı gün kargoya teslim edilmektedir. 15:00 dan sonra gelen siparişler ertesi gün kargoya verilmektedir.
Kurye - İstanbul İçi Teslimat

 Kağıthane ve çevresine aynı gün teslimat yapılmaktadır. Saat 17:00'a kadar verilen siparişler aynı gün teslim edilmektedir.

Mağazadan Teslim Al Siparişinizi İstanbul Kağıthane Merkez magazamızdan teslim alabilirsiniz. Mağaza adresi: Merkez Mahallesi Eyüpsultan Caddesi No36/a Kağıthane, İSTANBUL
Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.
Whatsapp Destek