0 (212) 321 34 44

B.Fatih GÜLLÜ

Ailenin altıncı kuşağı olan B. Fatih GÜLLÜ 1978 yılında doğdu, tüm atalarının ve babasının yaptığı gibi bir yandan tahsilini sürdürürken diğer yandan kendisini 11 yaşında Güllüoğlu üretim tesislerinin içinde buldu. Galatasaray lisesi, ardından Marmara Üniversitesi Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik Bölümünü bitirene kadar aile geleneğine bağlı olarak iş ile okulu eş zamanlı yürüterek Baklavacı Güllüoğlu’nun ürettiği tüm ürünlerin inceliklerini öğrendi, üniversite tahsilini bitirinceye kadar çıraklık ve kalfalık süreçlerini de tamamlayarak iyi bir usta oldu.

Halen Baklavacı Güllüoğlu Gıda Sanayi ve Ticaret A.Ş. nin yönetim kurulu üyesi ve Genel Müdürüdür. Bir yandan şirketin yönetim fonksiyonlarını yerine getirirken diğer yandan yurt dışı yatırımları organize ederek çok daha fazla yabancıya geleneksel Güllüoğlu lezzetlerini tattırmanın peşindedir.

B. Fatih Güllü aile kültürüne ve şirketin yüz yılı aşkın geleneklerine, geleneksel ürünlerin yapısına bağlı kalmakla birlikte, günümüz insanının beklentilerine cevap verebilecek şekilde, pasta, kahve, kurabiye ve benzeri yenilikçi ürünleri sürekli geliştirmekte, inovasyona önem vermektedir. Bu çalışmalarının sonucunda; 2012 yılında Hollanda Genç İşadamları Federasyonu’ndan (HOGİAF) “Hollanda’ya En İyi Yatırım yapan Şirket Ödülü”nü almıştır.

İki Yabancı dili çok iyi derecede konuşabilen B. Fatih Güllü, Baklavacı Güllüoğlu’nun dünyaya tanıtılmasındaki önemli isimlerden biridir.

E-Bülten Aboneliği
Müşteri Hizmetleri
0 (212) 321 34 44
Hipotenüs Hipotenüs E-Ticaret Sistemleri İle Hazırlanmıştır.