0 (212) 321 34 44

4.Online Alışveriş Çekilişi

25 Nis 15:30
1- Bizi takip edip gönderiyi beğen ve 3 arkadaşını yoruma etiketle 2- gulluoglu.com’a üye ol DETAYLAR: - Türkiye'nin her yerinden katılım sağlanabilir. - Her hesabın katılım/yorum hakkı 1'dir. - Çekiliş talihlisine gulluoglu.com üzerinden alacağı tatlılardan 1 adet üründe geçerli %100 indirim kuponu verilecektir. - Çekiliş 19 NİSAN 2020 12:00'de sona erecek ve sonuçlar o gün açıklanacaktır. - Çekiliş, cekilis.app web sitesi ile gerçekleştirilecek ve kazanan kişinin paylaşıldığı gönderi açıklamasında bu sitenin verdiği link olacaktır. - Çekiliş Instagram takipçilerimize özeldir.
Bu gönderiyi Instagram'da gör

4. Online Alışveriş çekilişi başlasın efendim ???? 1- Bizi takip edip gönderiyi beğen ve 3 arkadaşını yoruma etiketle 2- gulluoglu.com’a üye ol DETAYLAR: - Türkiye'nin her yerinden katılım sağlanabilir. - Her hesabın katılım/yorum hakkı 1'dir. - Çekiliş talihlisine gulluoglu.com üzerinden alacağı tatlılardan 1 adet üründe geçerli %100 indirim kuponu verilecektir. - Çekiliş 19 NİSAN 2020 12:00'de sona erecek ve sonuçlar o gün açıklanacaktır. - Çekiliş, cekilis.app web sitesi ile gerçekleştirilecek ve kazanan kişinin paylaşıldığı gönderi açıklamasında bu sitenin verdiği link olacaktır. - Çekiliş Instagram takipçilerimize özeldir. - Sadece bu görselin altındaki yorumlar dikkate alınacaktır. - gulluoglu.com'a Instagram isminiz ile kaydolun (hesap karşılaştırması için anlaşılır işim olması yeterli), ilk çekilişe çıkan kişinin kaydı yok ise çekiliş tekrarlanır. - Çekilişe çıkan kişi ile 5 saat içinde iletişim sağlanamazsa 1 adet üründe geçerli %100 indirim kuponu yedek talihliye verilecektir. -Çekilişe çıkan kişinin kargosunun ulaştığına dair fotoğrafı hikayesinde paylaşarak bizi etiketlemesini rica ediyoruz ???? #çekiliş #cekilisvar #cekilis #çekilişvar #çekilişzamanı #baklavacıgulluoglu #kağıthane #baklava #istanbul #misstarte #bfatihgulluoglu

Baklavacı Güllüoğlu (@baklavacigulluoglu)'in paylaştığı bir gönderi ()

- Sadece bu görselin altındaki yorumlar dikkate alınacaktır. - gulluoglu.com'a Instagram isminiz ile kaydolun (hesap karşılaştırması için anlaşılır işim olması yeterli), ilk çekilişe çıkan kişinin kaydı yok ise çekiliş tekrarlanır. - Çekilişe çıkan kişi ile 5 saat içinde iletişim sağlanamazsa 1 adet üründe geçerli %100 indirim kuponu yedek talihliye verilecektir. -Çekilişe çıkan kişinin kargosunun ulaştığına dair fotoğrafı hikayesinde paylaşarak bizi etiketlemesini rica ediyoruz ????
  • 4. online alışveriş çekilişi.png
  • 4. online alışveriş çekilişi.png
E-Bülten Aboneliği
Müşteri Hizmetleri
0 (212) 321 34 44
Hipotenüs Hipotenüs E-Ticaret Sistemleri İle Hazırlanmıştır.